Prowadzenie ksiąg rachunkowych dla spółek z o.o.

Rozliczenia ZUS - Poznań

Dla wielu osób fizycznych, które prowadzą własną firmę – jednoosobową lub zatrudniającą pracowników, rozliczanie z ZUS jest zadaniem wymagającym poświęcenia dużej ilości czasu, bywa stresujące i niejednokrotnie, z powodu pomyłek popełnianych w trakcie wyliczeń lub podczas wypełniania deklaracji – kosztowne. Warto więc sprawdzić, jakie licencjonowane biura rachunkowe przejęłyby księgowość przedsiębiorstwa i zajęły się jej prowadzeniem.

 

Zgodnie z zasadami rozliczania składek ubezpieczeniowych ZUS, na bazie dostarczanych przez Państwa dokumentów, przygotowujemy deklaracje, skrupulatnie dbając o to, aby w formularzach nie pojawiały się błędy, a składki były opłacane zgodnie ze ściśle określonym terminem. Kompleksowa obsługa księgowa świadczona przez nasze biuro rachunkowe, to skuteczne rozwiązanie problemów przedsiębiorców z rozliczaniem ZUS. To opcja idealna zarówno dla młodych, początkujących właścicieli firm, jak i tych działających na rynku od wielu lat. Dzięki obsłudze księgowej będziesz mógł spokojnie zająć się rozwojem firmy, gdy my będziemy dbali o twoje podatki.

Zleć nam wszystkie swoje rozliczenia z ZUS

Nasze usługi księgowe obejmują również wszelkie rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), między innymi:

  • aktualizację dokumentów zgłoszeniowych w ZUS-ie,
  • składanie wniosków o wydanie opinii o niezaleganiu do ZUS lub US,
  • sporządzanie i przekazywanie do ZUS niezbędnych dokumentów rejestracyjnych i rozliczeniowych

Biuro rachunkowe Tormot Consulting - dzięki nam twoje rozliczenia z ZUS będą łatwiejsze.

Biuro rachunkowe Tormot Consulting - -o firmie

Nasze biuro rachunkowe, oprócz tradycyjnych usług związanych z księgowością i rachunkowością, prowadzi również obsługę księgową w systemie on-line, z wykorzystaniem oprogramowania CDN Optima. Jest to sprawdzone rozwiązanie online, które pomaga w prowadzeniu księgowości, oraz jest łatwe w użyciu.

Naszym Klientom udostępniamy odpowiednie moduły programu poprzez bezpieczne łącze internetowe. Za ich pomocą Klient tworzy w miejscu prowadzenia działalności własne dokumenty księgowe, które są na bieżąco dostępne w celu ich zaksięgowania, natomiast dokumenty zewnętrzne po zeskanowaniu są przekazywane do nas także drogą elektroniczną. Rezultaty księgowania mogą być na bieżąco dostępne dla Klienta.

O tym, jak wiele możemy dla Państwa zrobić, możecie przekonać się sprawdzając naszą ofertą, lub kontaktując się z nami – osobiście, telefonicznie lub drogą mailową.

Biuro rachunkowe – zakres naszej obsługi obejmuje:

  • pełną księgowość,
  • podatkową księgę przychodów i rozchodów,
  • ewidencje ryczałtowe,
  • ewidencje dla potrzeb podatku od towarów i usług,
  • ewidencje pracownicze – płace, ZUS, PFRON,
  • doradztwo podatkowe.